O Nas

Firma:

P.P.H.U. "Inter-Kas" Bartosz Michalski

61-553 Poznań, Ul. J. Spychalskiego 32 lok 3 (dawniej Chwiałkowskiego)

NIP: 783-128-85-56

Regon: 634478245

tel. : +48 61 665 91 65

tel. kom.: +48 603 755 311

e-mail:biuro@inter-kas.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek 8-17

Sobota 10-14

W okresie urlopowym lipiec-sierpień w soboty nie pracujemy

Firma Inter-Kas wywodzi się z ZETO Poznań. W 2001r nastąpiło założenie przedsiębiorstwa "Inter-Kas" Bartosz Michalski, której struktura oraz cele zachowane są do dziś. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wdrażać nowe możliwości oraz pomagać w rozwiązywaniu problemów powstałych w pracy codziennej. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i serwisem urządzeń fiskalnych, komputerów oraz oprogramowania od ponad 10 lat. Zajmowaliśmy się wdrażaniem projektów w następujących działalnościach:

  • kioski ruchu
  • bary szybkiej sprzedaży
  • gastronomia
  • hotele
  • sprzedaż obwoźna
  • markety
  • sklepy spożywcze, sklepy wielobranżowe
  • Taxi
  • autobusy

Przedsiębiorstwo Inter-Kas zajmuje się obsługą placówek handlowych w zakresie wyposażenia ich w fiskalne systemy sprzedaży (kasy i drukarki fisklane), sprzęt komputerowy, oprogramowanie, oraz inne urządzenia niezbędne dla nowoczesnego sklepu - wagi elektroniczne, metkownice, czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet, sprawdzaki cen.

Nasza firma współpracuje z renomowanymi dostawcami sprzętu i oprogramowania. W swojej ofercie handlowej posiadamy urządzenia fiskalne firm: Sharp, Posnet, Elzab, Euro-Fis, iNNOVA, Novitus, oraz wagi firmy Cas

 

Poza sprzedażą wyżej wymienionych urządzeń zajmujemy sie ich oprogramowaniem, przeprowadzamy szkolenia w zakresie ich obsługi a także pełną obsługę prawną w zakresie urządzeń fiskalnych. Ponadto zajmuemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym tych urządzeń, wykonujemy okresowe przeglądy kas rejestrujących. Prowadzimy sprzedaż oferowanego sprzętu w atrakcyjnym systemie ratalnym.

Przedsiębiorstwo Inter-Kas zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze placówek handlowych posiadającyh uprawnienia na świadczenie serwisu. Umiejętnosci naszych serwisantów, rzetelność i stała gotowość do udzielania pomocy w sytuacjach awaryjnych zapewniają naszym klientom sprawne funkcjonowanie. Gwarantujemy miłą i sprawną obsługę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bliższych informacji mogą udzielić nasi przedstawiciele handlowi przyjeżdżając do Państwa.